Clip in set DELUXE 43cm - PŘÍRODNÍ/SVĚTLEJŠÍ BLOND

Clip in set DELUXE 43cm - PŘÍRODNÍ/SVĚTLEJŠÍ BLOND
Sleva 39%

DELUXE sada pro extra velkou hustotu vlasů! Dlouhé a husté vlasy během několika minut!

Jednoduchá a šetrná aplikace pomocí clip in hřebínků.

Výhodou je také nenáročná péče srovnatelná s péčí o vaše vlastní vlasy!

 • Dostupnost: Skladem
 • Doručení: v pondělí 22. 07. u Vás
 • Původní cena: 5 240 Kč vč. DPH

Cena: 3 222 Kč vč. DPH

Množství:

 

NAŠE BALENÍ O CO SE JEDNÁ?  VÝHODY  PŘIPÍNÁNÍ CLIPŮ  POSTŘEHY A ZAJÍMAVOSTI VÝBĚR DÉLKY, ODSTÍNU A VÝMĚNA  KVALITNÍ PÉČE


Naše Clip in deluxe sada je tady od toho, aby vám splnila všechny vaše vlasové sny. Přinášíme vám kvalitní prameny z pravých lidských vlasů, které se snadno a bezpečně připevní a dodají vašemu účesu úžasný objem a délku. Získejte neodolatelný vzhled, na který budete hrdí, a to už během pár minut! Clip in sadu nabízíme v délce 43cm a gramáži 140 g.

BALENÍ OBSAHUJE

Clip-in metoda skrývá tajemství, která by mohla mnoho lidí překvapit. Je to rychlý a bezpečný způsob, jak změnit svůj účes dle své nálady a přání. Clip-in metoda se ukazuje být nejen způsobem prodloužení vlasů, ale také příležitostí pro kreativitu a výstřednost.

SET SE SKLÁDÁ Z CELKEM 16 ROZDÍLNĚ ŠIROKÝCH PÁSŮ:detail clip in pásů a jejich velikosti

 • 2x pás 21 cm (je na 4 sponky)
 • 4x pás 15 cm (je na 3 sponky)
 • 4x pás 10 cm (je na 2 sponky)
 • 6x pás 5 cm (je na 1 sponku)

Typ vlasů: REMY 100% lidské vlasy evropského typu
Délka: 43 cm
Hmotnost: 140 gramů (70g + 70g)
Struktura: rovná

Naše vlasy na prodloužení jsou vyrobeny s maximálním důrazem na přirozený vzhled. Nikdo nepozná, že nepatříte k těm, kteří si nechávají vlasy prodlužovat. S naší clip-in sadou budete mít nespočet možností, jak se prezentovat světu. Clip-in sady jsou skvělou volbou pro každou ženu, která chce vypadat a cítit se skvěle.

JAKÝ JE VLASTNĚ ZPŮSOB CLIP-IN PRODLUŽOVÁNÍ

Clip-in sada je inovativní a rychlý způsob prodlužování vlasů, který vám umožní snadno dosáhnout dlouhých a plných vlasů bez nutnosti návštěvy kadeřnického salonu. Tato metoda využívá lidské prameny vlasů s připevněnými sponkami, které se snadno zaklipsují do vašich vlastních vlasů. Tato praktická sada vám poskytne okamžitou změnu účesu, a to buď pro zvýšení délky, objemu nebo třeba jen pro experimentování s různými styly.

Důvodem, proč zvolit clip-in metodu, je její jednoduchost a flexibilita. Nemusíte se zavazovat dlouhodobě ke změně účesu, můžete ji využívat pouze na různé příležitosti. Clip-in sada je šetrná k vlasům, protože nevyžaduje žádné chemické ošetření ani zásahy do struktury vlasů. Navíc je to skvělá alternativa pro ty, kteří nemají dostatek času nebo finančních prostředků na profesionální prodlužování vlasů v salonu.

Celkově řečeno, clip-in sada je inovativní a užitečný nástroj pro ty, kteří touží po změně účesu bez závazků a s minimálním úsilím. Umožňuje vám být kreativní a experimentovat s vaším vzhledem. Tímto způsobem se můžete snadno stát designérem svého vlastního účesu a přizpůsobit ho různým příležitostem a náladám.

BENEFITY CLIP-IN SETU

Clip-in sada pro prodlužování vlasů nabízí mnoho výhod a zajímavostí, které ji činí oblíbenou volbou mezi lidmi, kteří touží po novém vzhledu a plném krásném účesu. Zde je pár důvodů, proč je clip-in sada tak úžasná:

Mezi přední výhody patří:

 • před/po clip in metodaOkamžité prodloužení a zvýšení objemu: S clip-in sadou můžete během pár minut dosáhnout delších a hustších vlasů. Stačí jednoduše připevnit prameny a můžete se těšit z působivého výsledku.
 • Bezpečnost pro vaše vlasy: Clip-in sada nepotřebuje žádné chemické procesy ani tepelné nástroje na připevnění. To znamená, že vaše vlasy nebudou zbytečně zatěžovány a poškozeny.
 • Pohodlnost a snadná péče: Prameny lze snadno ošetřovat podobně jako vaše vlastní vlasy. Stačí si je umýt, usušit a tvarovat dle potřeby.
 • Stylová proměna kdykoliv: S clip-in sadou můžete být tvůrčí a proměnit svůj účes během okamžiku. Je vhodná pro speciální události, jako jsou svatby, oslavy nebo třeba i Halloween.
 • Nácvik účesů: Clip-in sada je skvělým nástrojem pro zkoušení různých účesů. Můžete trénovat své dovednosti a objevovat nové styly.
 • Bezbolestné a šetrné: Clip-in metoda nezpůsobuje žádnou bolest nebo nepříjemný pocit na hlavě. Připevnění pramenů je rychlé a nenáročné.
 • Pohodlí: Clip-in rychlopás je velmi pohodlný a snadno se nosí, což z něj činí ideální volbu pro každodenní nošení nebo pro speciální příležitosti.

Clip-in sada je tajnou zbraní pro rychlé a úžasné proměny vašeho vzhledu. Ať už toužíte po větším objemu, délce nebo barevném experimentování, clip-in sada nabízí nespočet možností pro úžasné vlasy, které si zamilujete.

JAK PŘIPNOUT CLIP-IN VLASY

DOKÁŽU TO VŮBEC SAMA?

Samozřejmě, že ano. Clipy jsou určený právě k tomu, aby jejich aplikaci zvládl úplně kdokoliv, třeba z pohodlí domova. Je však dobré dodržovat jednoduchý návod a jít krok za krokem:

 1. Začněte tím, že si vlasy rozdělíte na horní a spodní část. Horní část upevněte sponkou, abyste měli volný přístup k dolní části vlasů. Otevřete clip-in sponku a přidejte ji k pramenu vlasů. Následně ji zavřete tak, aby byla pevně a bezpečně uchycená. Postupně přidávejte clip-in pásy směrem ke svému temeni. Držte odstup asi 1 cm mezi jednotlivými pásy. Poté uvolněte horní vlasy a tím skryjete clip in pod nimi. To zaručí, že budou vypadat co nejvíce přirozeně.
 2. Můžete postupovat po celém obvodu hlavy, tak, jak uznáte za vhodné. Důležité je zkontrolovat, zda jsou clipy správně uchyceny a prameny rovnoměrně rozložené po celé hlavě.
 3. A na závěr, nebojte se experimentovat s různými styly a účesy, které s novými clip-in vlasy vytvoříte. Buďte kreativní a bavte se svým novým vzhledem.

A NEMŮŽE SE NIC STÁT?

Při použití připínacích clip-in pásů je obecně málo pravděpodobné, že by se stalo něco vážného. Nicméně je vždy dobré dbát určité opatrnosti a pozornosti. Ujistěte se například, že jsou clipy upevněny na pevné části vlasů, blízko pokožky, aby zůstaly bezpečně na svém místě.

Určitě nedoporučujeme používat pásy na silně poškozené nebo oslabené vlasy, protože by to mohlo zhoršit stav vlasů celkově.

Když budete odstraňovat clip-in pásy z hlavy, postupujte opatrně, abyste nějak nezachytili nebo nezatáhli za své vlasy.

Pokud budete dodržovat tyto základní rady, neměli byste mít sebemenší problém s používáním připínacích clip-in pásů.

ZAJÍMAVOSTI A NAŠE POSTŘEHY

Přestože se zdá, že clip-in metoda je moderní záležitost, její kořeny sahají až do 16. století, kdy se urozené dámy ukrývaly za výrazné paruky s clipy na připevnění. Věděli jste však, že první použití clip-in pramenů bylo zaznamenáno již ve starověkém Egyptě? Královny a vznešené ženy si přidávaly prameny vlasů k dosažení bohatších účesů.

Mnoho celebrit včetně známých hereček a zpěvaček se uchýlilo ke clip-in metodě pro svou variabilitu.

Clip-in prameny se nevyužívají jen k prodloužení vlasů. Extravagantní módní návrháři je využívají k vytváření fantastických účesů pro módní přehlídky, které dokáží zaujmout svojí originalitou.

VÝBĚR DÉLKY, ODSTÍNU A PŘÍPADNÁ VÝMĚNA

porovnání vhodného příslušenství pro clip in

Určitě vám uděláme radost tím, že nabízíme až 17 odstínů, ze kterých si rozhodně vyberete ten svůj. Při hledání vhodné barvy se vždy zaměřte především na střední a koncovou délku svých vlasů, nikdy se nesnažte najít vhodnou barvu podle odstínu u kořínků. Jestliže však nevyberete úplně ten správný odstín, tak se nic zásadního neděje. Nikdo totiž nemá vlasy v jednom barevném tónu a výsledek pak může být o to hezčí a přirozenější. Všechny typy příčesků z pravých vlasů, které prodáváme, se dají bez problémů obarvit, ale doporučujeme spíše ztmavovat, ne zesvětlovat. Zesvětlení totiž vlásky zbytečně vysušuje a může narušit kvalitu vlasů. K barvení doporučujeme kadeřnické barvy (rozhodně se vyvarujte přípravkům zakoupených v drogeriích. To stejné platí i pro tónovací přelivy). Barvení však může ovlivnit kvalitu vlasů, takže je nejprve lepší obarvit jen malý pramínek, než budete barvu nebo přeliv aplikovat po celé délce vlasů.

Správným klíčem k dokonalému vzhledu je vždy optimální délka příčesku, která se bude nádherně a přirozeně snoubit s vašimi vlastními vlasy. Určení této délky je velmi jednoduché – stačí změřit vzdálenost od úrovně uší dolů, a tam přesně bude končit váš příčesek. Aby výsledek vypadal co nejpřirozeněji, doporučujeme, aby rozdíl mezi vašimi vlastními vlasy a clip-in příčeskem činil zhruba 15 cm. Samozřejmě, pokud toužíte po výraznější proměně, můžete si vybrat i delší příčesky z naší široké nabídky. Vždy však mějte na paměti, že vlasy lze snadno upravit a ostříhat podle vašich představ, pokud by byly příliš dlouhé.

Nikdy není zrovna příjemné, když si něco objednáte a pak zjistíte, že to nesedí tak, jak jste si představovali. Ale nebojte se, máme pro vás skvělou zprávu! S naší 60denní možností výměny můžete být naprosto klidní. Pokud vám zakoupený produkt nevyhovuje ať už třeba odstínem nebo délkou, máte dostatek času na to, abyste nám ho vrátili a vyměnili za něco, co vám bude sedět. Jak při výměně postupovat si můžete přečíst zde.

KVALITNÍ PÉČE

Péče o clip-in vlasy je klíčem k jejich dlouhé životnosti a zachování kvality. S pravidelnou péčí budou vaše vlasy vždy vypadat krásně a přirozeně. Dodržujte naše rady a budete mít clip-in vlasy ve špičkovém stavu.

Při mytí clip-in vlasů použijte šetrný šampon bez silikonů a parabenů. Namočte vlasy do teplé vody a šampon naneste pouze na kořínky a částečně na délku. Vyvarujte se tření mezi sponkami. Po opláchnutí vlasy neždímejte, nechte vodu stékat přirozeně.

Pro kartáčování clip-in vlasů používejte kartáč s jemnými štětinami nebo speciálně navržený kartáč na prodloužené vlasy. Kartáčujte vlasy opatrně, začínejte od konečků a postupujte vzhůru ke kořínkům. Tímto způsobem minimalizujete riziko poškození vlasů a sponek.

Pokud plánujete použít tepelné nástroje na vlasy, jako je kulma nebo žehlička, použijte termo ochranu. Naše příčesky z pravých vlasů však můžete žehlit i kulmovat. Pravidla jsou stejná jako pro úpravu vlastních vlasů, tzn. neprovádět úpravy na vlhkých vlasech a nepřesahovat teplotu 200 stupňů (zde doporučujeme jako úplné maximum spíše 180 stupňů). Vězte, že tepelné úpravy mohou ovlivnit stav vlasů.

Pokud clip-in vlasy nosíte každý den, je lepší je sundávat přes noc, abyste zabránili nadměrnému tření a namáhání. Uchovávejte je v obalu nebo zavěste, aby se předešlo zacuchávání. Můžete je také uložit přímo do profi obalu, který máme v naší nabídce.

NADSTANDARDNÍ KVALITA ZA FÉROVOU CENU

Clip in příčesky jsou vyrobeny z pravých lidských vlasů evropského typu v REMY kvalitě - to znamená, že kutikula vlasů je obrácena směrem dolů, což zamezuje nežádoucímu zacuchávání.

Clip in metoda prodloužení vlasů patří k nejoblíbenějším na světě. Clip-in prodlužování je navíc cenově dostupnější než jiné metody prodlužování a umožní vám ušetřit spoustu peněz, což se určitě vyplatí.

VŽDYCKY SE NA NÁS MŮŽETE OBRÁTIT

V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat na čísle +420 776 605 477 nebo emailu admin@vlasylevne.cz