Výhody nákupu u nás

1. Starejte se o prodloužené vlasy jako o své vlastní

Aby byly vlasy co nejdéle v dobré kondici, věnujte jim dostatečnou péči, jako by šlo o vlastní vlasy. V naší nabídce najdete doporučenou profesionální kosmetiku (šampony, séra, masky, olejíčky) a také stylingové přípravky. Vlasy můžete barvit, natáčet i fénovat, ale nic z toho příliš nepřehánět. Každý zákazník od nás navíc dostane také stručný návod na péči o prodloužené vlasy.

2. Doručení do druhého dne a doprava zdarma

Objednávky odesíláme každý všední den, a proto budete mít své vlasy k prodloužení na vybrané poště, pobočce Zásilkovny, nebo přímo doma do druhého dne a to v případě, že objednáte před 14 hodinou.

V případě objednávky nad 2 000 Kč máte dopravu zdarma!

Zásilky odesíláme GLS kurýrem, Zásilkovnou nebo Českou poštou. Objednávky lze uhradit bankovním převodem nebo na dobírku. Nabízíme také možnost osobního odběru na naší pobočce v Brně (Po-Pá, 9:00-18:00), zde je možné platit pouze hotově.

Během víkendů a svátků balíčky neodesíláme a není možnost osobních odběrů.

3. Vrácení i výměna zboží je jednoduchá

Pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete s objednávkou spokojeni, jednoduše nám nepoužité zboží zašlete zpět na adresu Sibiřská 55, 62100 BrnoVrácení zboží je možné do 14 dní.
Formulář pro vrácení zboží ke stažení ZDE.

Výměna nepoužitého zboží je možná do 60 dní! Nezáleží, jestli jste neodhadli odstín, délku nebo gramáž. Zkrátka nám zboží zašlete zpět na stejnou adresu, jako v předchozím odstavci a uveďte prosím, za jaké zboží si budete přát výměnu.
Formulář k výměně zboží ke stažení ZDE.

...

V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat na čísle +420 776 605 477 nebo emailu admin@vlasylevne.cz