Kategorie

StarejTE se o prodloužené vlasy jako o své vlastní

O prodloužené vlasy se nemusíte nijak strachovat, protože se o ně můžete starat stejným způsobem, jako o své vlastní. Nemusíte kupovat speciální přípravky ani hřebeny, ale klidně používat stejné vlasové přípravky, jako při své každodenní péči. Vlasy můžete barvit, natáčet i fénovat, ale nic z toho příliš nepřehánět.

Máme Mnoho výdejních míst


Vlasy si nanašem eshopu objednáte on-line, rychle a z pohodlí domova. Zásilku pošleme hned Českou poštou či GLS službou. Máte dvě možnosti jak zaplatit - na dobírku, nebo bankovním převodem. Nabízíme také možnost osobního odběru na naší pobočce v Brně (Po-Pá, 9:00-18:00), zde je možné platit pouze hotově. Během víkendů a svátků balíčky neodesíláme a není možnost osobních odběrů.

 

Doručení do druhého dne a doprava zdarma

doprava ZDARMA

Objednávky odesíláme každý všední den, a proto budete mít své vlasy k prodloužení na vybrané poště, nebo přímo doma do druhého dne. V případě objednávky nad 2 000 Kč máte dopravu zdarma!

 

 

Vrácení i výměna zboží je jednoduchá

Pokud nebudete s objednávkou spokojená, pošlete nám ji do 14 dní zpět a my vám vrátíme peníze. Netrefíte-li odstín, rádi vám ho zdarma vyměníme. Stačí vyplnit tabulku s vrácením, či výměnou zboží, kterou posíláme společně s objednávkou.