Doprava a platba

Balík vám doručíme hned několika různými způsoby - je pouze na vás, který z nich si vyberete.

Objednávky odesíláme každý všední den. Pokud objednáte před 14 hodinou, objednávku odešleme ještě tentýž den a hned následující pracovní den můžete zásilku očekávat.
Pozn. Při platbě převodem čekáme na připsání platby na účet.

V případě, že došlo k jakémukoli problému při doručování objednávky nebo jste nedostali žádnou zprávu od dopravce více než dva dny po předání balíku do přepravy, kontaktujte nás prosím na tel. čísle +420 776 605 477 nebo emailu admin@vlasylevne.cz a připravte si prosím číslo objednávky nebo balíku.

Osobní odběr na prodejně

Své zboží si můžete vyzvednout osobně, a to v naší prodejně, na adrese Sibiřská 55, Brno-Řečkovice (zboží je obvykle připraveno již do 30 min od objednávky - v pracovní době). Pracovní doba je Po-Pá, 9:00-18:00. Přes víkendy a svátky není osobní odběr možný. Poštovné a balné v tomto případě neplatíte.

GLS

Díky službě GLS obdržíte zásilku standardně již následující pracovní den po expedici objednávky. Dopravce zasílá předem informace s přibližným časem dodání (většinou 9-16h) a také kurýr vás bude krátce před příjezdem kontaktovat. Telefon mějte tedy prosím u sebe a v případě nutnosti lze domluvit také uložení balíku na Parcel Shopu GLS.

Tento způsob dopravy můžeme z hlediska rychlosti a spolehlivosti doporučit.

Typ přepravyDobírkaPlatba předem
GLS kurýr 155 Kč 105 Kč

Zásilkovna

Velmi spolehlivý, rychlý a moderní způsob přepravy zásilek. Vyberte si jednoduše výdejní místo, který najdete po Česku i Slovensku více než 7000, a běžně již následující pracovní den po expedici si můžete balík vyzvednout.

Velká výhoda Zásilkovny spočívá právě ve výdejnách. Mohou to být běžné prodejny nebo provozovny s různou pracovní dobou (často otevřeno o víkendech i později odpoledne). Ideální jsou tedy v případě, kdy nelze předem určit, na jaké adrese se budete během dne vyskytovat. K vyzvednutí balíku přepravce zasílá kód. Není tedy zapotřebí doklad totožnosti.

Typ přepravyDobírkaPlatba předem
Zásilkovna 95 Kč 45 Kč

Česká pošta

Nejrozsáhlejší způsob přepravy poskytuje Česká pošta. Můžete zvolit doručení na adresu nebo pobočku pošty (podle PSČ v dodací adrese). V případě, že nabudete k zastižení na uvedené adrese, zanechá pošťák ve schránce informace o uložení balíku na nejbližší pobočce pošty.

K vyzvednutí balíku na poště máte 7 dní! V případě, že potřebujete lhůtu prodloužit, kontaktujte prosím ČP. 

Typ přepravyDobírkaPlatba předem
Balík na poštu 165 Kč 115 Kč
Balík do ruky 165 Kč 115 Kč