Tape in vlasy 43cm lidské - MĚDĚNÉ

Tape in vlasy 43cm lidské - MĚDĚNÉ
Sleva 31%

Metoda tape-in je bezpochyby jednou z nejlepších metod pro prodloužení vlasů.

Díky minimálnímu zatížení vlasů a bezchybnému sladění s vašimi přirozenými vlasy nabízí tape-in metoda elegantní a bezpečné řešení pro dosažení plnější a delší hřívy.

Oživte svou účesovou rutinu s tape-in prodlužováním a užívejte si krásné, husté vlasy bez kompromisů.

 • Dostupnost: Skladem
 • Doručení: v úterý 05. 03. u Vás
 • Původní cena: 3 790 Kč vč. DPH

Cena: 2 599 Kč vč. DPH

Množství:

 

NAŠE BALENÍ O CO SE JEDNÁ?  VÝHODY  APLIKACE TAPE IN SUNDÁVÁNÍ A POSUNOVÁNÍ POSTŘEHY A ZAJÍMAVOSTI VÝBĚR DÉLKY, ODSTÍNU A VÝMĚNA  KVALITNÍ PÉČE

 

Prodlužovací metoda tape in se stala velice oblíbenou nejen díky výslednému efektu, který je úžasný, ale také proto, že je velmi šetrná k vašim vlasům. Zapomeňte na tradiční metody, tape in je rychlý a moderní způsob, jak dosáhnout snů o krásných vlasech. Dodejte svým vlasům pozornost, kterou si zaslouží! Tape in vlasy nabízíme v délce 43cm a gramáži celé sady 60 g.

NAŠE BALENÍ OBSAHUJEdetail tape in lidských vlasů k prodloužení

Balení obsahuje 40 vlasových pásů, které jsou připravené k prodlužování. K sobě se připevní vždy dva pásky/prameny. Tak vznikne tenký spoj, který vás nikde netlačí a je téměř neviditelný. S metodou tape in dosáhnete dokonalé harmonie mezi přirozeným vzhledem a okamžitým prodloužením vlasů. Tape in není jen metoda prodlužování vlasů, je to kouzlo, které vás obdaří krásou, jakou jste si vždy přáli.

 • Typ vlasů: REMY 100% lidské vlasy evropského typu
 • Počet pásků v balení: 40
 • Doba aplikace: 45-60 minut
 • Délka: 43 cm
 • Šířka: 4 cm
 • Hmotnost: 1,5 gramu / pramen (60g celá sada)
 • Struktura: rovná

Naše vlasy na prodloužení jsou vyrobeny s maximálním důrazem na přirozený vzhled. Nikdo nepozná, že patříte k těm, kteří si nechávají vlasy prodlužovat. Tape in je nejen metoda prodlužování vlasů, ale i cesta k novému vnímání své vlastní krásy. S touto metodou totiž zažijete transformaci, která není jen povrchová, ale proniká až k jádru vaší osobnosti.

JAKÝ JE ZPŮSOB TAPE-IN PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ

Tape in jsou vyrobeny z pravých lidských vlasů, což zajišťuje přirozený vzhled a texturu. To znamená, že s nimi můžete pracovat stejně jako s vlastními vlasy - mýt je, foukat, žehlit, a dokonce je i barvit podle vašich představ!

Metoda tape-in pro prodlužování vlasů představuje moderní a efektivní přístup, který nabízí rychlý a přirozený výsledek. Výhody této metody spočívají v okamžité proměně účesu, přičemž nové vlasy vypadají přirozeně a harmonicky.

Lepící pásy, používané při této metodě, jsou tenké, což zajistí bezproblémové začlenění do už existujících vlasů. Tape in metoda je příjemná a pohodlná, minimalizuje riziko poškození vlastních vlasů.

Díky variabilitě účesů a snadné údržbě je tato metoda oblíbená pro svou praktičnost a dlouhodobou životnost. Přináší nejen skvělý vizuální efekt, ale také umožňuje snadné stylingové experimenty a bezstarostnou péči o nový účes.

Stále nejste přesvědčeni? Přečtěte si náš příspěvek na webu a určitě brzy změníte názor.

KLADY A BENEFITY TAPE-IN METODY

Pro ty, kteří hledají efektivní a přirozený způsob prodloužení vlasů, je metoda tape in tou správnou volbou. Tato inovativní technika poskytuje řadu výhod, které ji dělají populární.

Mezi přední výhody patří:detail tape in vlasů

 • Okamžitý výsledek: Jednou z největších výhod je okamžitý výsledek. Vlasy jsou prodlouženy během jedné krátké návštěvy salonu, což poskytuje rychlou a viditelnou změnu.
 • Pohodlí a bezpečnost: Tape in vlasy jsou lehké a pohodlné na nošení. Připevňují se k vlasům šetrným způsobem, minimalizují riziko poškození a nezpůsobují zátěž vlasové pokožce.
 • Variabilita účesů: Nové vlasy lze snadno upravovat a stylovat podle aktuálních trendů. Copánky, drdoly, rovné vlasy – s Tape in jsou všechny tyto účesy dosažitelné.
 • Snadná údržba: Tape vlasy vyžadují minimální údržbu. Lze je česat, mýt a péči o ně vést podobně jako u vlastních vlasů.
 • Efektivní prodloužení: Tato metoda umožňuje dosáhnout efektivního prodloužení vlasů s minimálním zásahem do vlastních vlasů.
 • Přirozený vzhled: Lepící pásy jsou tenké a neviditelné, což zajišťuje přirozený vzhled nových vlasů.
 • Různé délky: Tape vlasy jsou k dispozici v různých délkách, což umožňuje dosáhnout požadovaného efektu bez nutnosti čekat na přirozený růst vlasů.

Tape in metoda nabízí komplexní řešení pro ty, kteří hledají rychlý, přirozený a dlouhodobý způsob prodloužení vlasů.

APLIKACE PRAMENŮ U METODY TAPE IN

JAK TO CELÉ V PRAXI FUNGUJE?

Před aplikací je nutné vlasy den předem umýt běžným čistícím šamponem a nepoužívat při tom žádné stylingové a pečující přípravky (kondicionér, masku, olej, lak, tužidlo, suchý šampon). Šampon ideálně bez olejů, běžný kopřivový na důkladné odmaštění bude stačit.
Na pásce, která bude zespodu, se nechá jen tolik vlasů, kolik se přilepí. Zbytek je nutné oddělat, jinak by se lepidlo nemohlo skrze velkou vrstvu vlasů dobře spojit. Následně se přilepí vrchní páska, aby přesně seděla na spodní. Spoj se od středu do krajů doporučuje pořádně umačkat prsty, aby mezi páskami nebyl vzduch. Tento spoj se pak vlasovou žehličkou nahřeje na asi 3 sekundy a znovu se promačká nebo stiskne kleštičkami (můžou se použít třeba kleště na micro ring i jiné).

TIP: Pokud je ve spoji, tzn. mezi páskami příliš mnoho vlastních vlasů, nemusí k sobě lepidlo z každé z nich dokonale přilnout a tím pádem není spoj tak pevný a je náchylnější na povolení.
Po aplikaci doporučujeme vlasy nemýt alespoň 2 dny a zabránit styku s vodou nebo teplem (sauna apod.).
Pokud se budete při aplikaci držet těchto základních pravidel, pásky u sebe budou držet velmi pevně. Vydrží i návštěvu bazénu, wellness, koupání v moři apod.

Jestliže Vám spoje náhodou nějak povolí, doporučujeme odstranit původní pásku, nalepit novou a aplikaci opakovat podle základního postupu.

A JSOU SPOJE OPRAVDU TAK PEVNÉ?před/po tape in

Tape in metoda prodlužování vlasů má obecně velmi pevné spoje, ale je důležité přijmout správná opatření, aby byla zajištěna pevnost těchto spojů. Bez nich by totiž vznikala velká pravděpodobnost, že může dojít ke ztrátě lepivosti.

Při aplikaci tape-in pramenů se ujistěte, že jsou vaše vlasy čisté, suché a bez přebytečného oleje nebo kondicionéru. Tohle je totiž opravdu důležité, aby pásky pevně držely na svém místě.

Velmi podstatné je i mytí. Myjte vlasy šetrně a opatrně, aby nedošlo k oslabení lepivosti. Vyhněte se používání přípravků s alkoholem, které by mohly pásky vysušit.

Při spánku doporučujeme vytvářet ochranné účesy, například cop nebo drdol, abyste zabránili tření pásů o polštář a snížili tak riziko vytrhnutí.

POSUNOVÁNÍ A SUNDÁVÁNÍ PRAMENŮ

SUNDÁVÁNÍ

Při sundávání pramenů nejprve aplikujte odstraňovač na tape pásku na oblast spojů. Jedná se o speciální vodičku na olejové bázi, která rozpouští lepidlo. Opatrně přidržujte konec pramenu, abyste tak zabránili tahání vlastních vlasů. Pomocí prstů odstraňte pásku od vlastních vlasů. Použijte odstraňovač na zbývající lepidlo, pokud je tomu třeba. Pracujte však opatrně, abyste nepoškodili vlastní vlasy. Tento proces opakujte pro všechny pásky, které chcete odstranit. Po odstranění použijte kondicionér/masku, abyste vlasy zbavili zbytků lepidla. Pamatujte však, že při sundávání je klíčové být opatrný a pečlivý, abyste minimalizovali riziko poškození vlastních vlasů.

POSUNOVÁNÍ

Při následném posunování je postup dosti podobný. Nejprve je nutné se ujistit, že jsou vlasy k prodloužení stále v dobré kondici a dává smysl je posunout. Pokud tomu tak je, pak použijte na tyto vlasy opět odstraňovač lepidla na zbývající lepidlo na pramenech. To však provádějte opatrně, aby se zachovala kvalita pramenů. Důkladně umyjte prameny šetrným šamponem, aby se odstranily zbytky odstraňovače. Pokud jsou konce pramenů poškozené nebo máte v plánu nový účes, můžete vlasy zkrátit či prostříhat. Následně připravte pásy pro opětovné použití, zajistěte, aby byly čisté a suché. Po důkladném umytí a vysušení vlasů k prodloužení, je možné aplikovat novou tape pásku a vlasy posunout výše ke kořínkům vlastních vlasů (vaše vlasy také musí být dokonale vysušené). Následně je už postup stejný jako v části aplikace pramenů.

ZAJÍMAVOSTI A NAŠE POSTŘEHY

Metoda tape in pro prodloužení vlasů je moderním řešením, které se stalo populárním teprve v posledních letech. Co však možná nevíte je to, že vychází z potřeby rychle měnit účesy pro filmové a televizní produkce. Jedná se totiž o rychlé a snadné řešení pro vytváření různých vlasových stylů.

Nabývat na popularitě mezi celebritami a módními ikonami začala tape in metoda v prvním desetiletí 21. století. Její jednoduchá aplikace a přirozený vzhled z ní udělaly žádanou volbu. Tape in metoda měla výrazný vliv na módní průmysl, umožňující snadné a rychlé změny účesů pro modely na přehlídkových molech i všední nošení.

S rozvojem technologie došlo k vylepšení v používaných materiálech a konstrukci pramenů. Moderní tape in pásky jsou lehčí, odolnější a nabízejí větší pohodlí při nošení.

VÝBĚR DÉLKY, ODSTÍNU A PŘÍPADNÁ VÝMĚNA

porovnání vhodného příslušenství pro clip in

Určitě vám uděláme radost tím, že nabízíme až 14 odstínů, ze kterých si rozhodně vyberete ten svůj. Při hledání vhodné barvy se vždy zaměřte především na střední a koncovou délku svých vlasů, nikdy se nesnažte najít vhodnou barvu podle odstínu u kořínků. Jestliže však nevyberete úplně ten správný odstín, tak se nic zásadního neděje. Nikdo totiž nemá vlasy v jednom barevném tónu a výsledek pak může být o to hezčí a přirozenější. Všechny typy příčesků z pravých vlasů, které prodáváme, se dají bez problémů obarvit, ale doporučujeme spíše ztmavovat, ne zesvětlovat. Zesvětlení totiž vlásky zbytečně vysušuje a může narušit kvalitu vlasů. K barvení doporučujeme kadeřnické barvy (rozhodně se vyvarujte přípravkům zakoupených v drogeriích, to stejné platí i pro tónovací přelivy). Barvení však může ovlivnit kvalitu vlasů, takže je nejprve lepší obarvit jen malý pramínek, než budete barvu nebo přeliv aplikovat po celé délce vlasů.

Správným klíčem k dokonalému vzhledu je vždy optimální délka příčesku, která se bude nádherně a přirozeně snoubit s vašimi vlastními vlasy. Určení této délky je velmi jednoduché – stačí změřit vzdálenost od úrovně uší dolů, a tam přesně bude končit váš příčesek. Aby výsledek vypadal co nejpřirozeněji, doporučujeme, aby rozdíl mezi vašimi vlastními vlasy a tape-in příčeskem činil zhruba 15 cm. Samozřejmě, pokud toužíte po výraznější proměně, můžete si vybrat i delší příčesky z naší široké nabídky. Vždy však mějte na paměti, že vlasy lze snadno upravit a ostříhat podle vašich představ, pokud by byly příliš dlouhé.

Nikdy není zrovna příjemné, když si něco objednáte a pak zjistíte, že to nesedí tak, jak jste si představovali. Ale nebojte se, máme pro vás skvělou zprávu! S naší 60denní možností výměny můžete být naprosto klidní. Pokud vám zakoupený produkt nevyhovuje ať už třeba odstínem nebo délkou, máte dostatek času na to, abyste nám ho vrátili a vyměnili za něco, co vám bude sedět. Jak při výměně postupovat si můžete přečíst zde.

KVALITNÍ PÉČE

Péče o tape-in vlasy je klíčem k jejich dlouhé životnosti a zachování kvality. S pravidelnou péčí budou vaše vlasy vždy vypadat krásně a přirozeně. Dodržujte naše rady a budete mít tape-in vlasy ve špičkovém stavu.

Při mytí tape-in vlasů použijte šetrný šampon bez silikonů a parabenů. Namočte vlasy a šampon naneste na kořínky a částečně na délku. Vaše oblíbené hydratační přípravky (kondicionéry, masky, olejíčky apod.) by se neměly dostat ke kořínkům vlasů a tím pádem ke spojům, aplikujte je vždy pouze do délek, ideálně do posledních dvou třetin délky vlasů.

Pro kartáčování tape-in vlasů používejte kartáč s jemnými štětinami nebo speciálně navržený kartáč na prodloužené vlasy. Nikdy nečešte vlasy mokré, vyvíjíte tím velký tlak a buď můžete pásky od sebe posunout, nebo spoj vytrhnete. Bezprostředně po aplikaci vlasů nečešte, ať má páska prostor dostatečně zaschnout (1 hodina bez česání po aplikaci by měla bohatě stačit).

Pokud plánujete použít teplé nástroje na vlasy, jako je kulma nebo žehlička, použijte tepelnou ochranu. Naše příčesky z pravých vlasů však můžete žehlit i kulmovat. Pravidla jsou stejná jako pro úpravu vlastních vlasů, tzn. neprovádět úpravy na vlhkých vlasech a nepřesahovat teplotu 200 stupňů (zde doporučujeme jako úplné maximum spíše 180 stupňů). Nefoukejte fénem dlouho pouze na jedno místo, nepřejíždějte žehličkou na vlasy spoje a nedržte kulmu v blízkosti spojů. Vězte, že tepelné úpravy mohou ovlivnit stav vlasů.

NADSTANDARDNÍ KVALITA ZA FÉROVOU CENU

Tape in příčesky jsou vyrobeny z pravých lidských vlasů evropského typu v REMY kvalitě - to znamená, že kutikula vlasů je obrácena směrem dolů, což zamezuje nežádoucímu zacuchávání.

Metoda tape in pro prodlužování vlasů získává na popularitě díky jednoduché aplikaci, přirozenému vzhledu, rychlým změnám účesu, vhodnosti pro různé typy vlasů a dlouhodobému efektu.

VŽDYCKY SE NA NÁS MŮŽETE OBRÁTIT

V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat na čísle +420 776 605 477 nebo emailu admin@vlasylevne.cz